Zakázková výroba

„Šaty na míru, které podtrhnou to nejlepší z vás.“ 

 

Zhotovíme vám šaty na zakázku. I vy si můžete dopřát jedinečnou službu – zakázkové šití ve vašem stylu. Spolu s vámi navrhneme a zhotovíme šaty, které ve vás potvrdí jen to nejlepší, a to díky individuálnímu přístupu, kvalitním materiálům a šikovným rukám naší švadleny. Nechte vaši krásu promluvit.

Svatební šaty na míru

V takto výjimečný den záleží na každém detailu. Jedním z nich jsou svatební šaty, které by měly vystihnout osobnost nevěsty a podtrhnout její ženkost. Jednoduše takové šaty, které vás zahalí do krásy. 

Nejsme svatební salón, který zapůjčuje svatební šaty. Jsme ženy, které si prošly tím samým, co řešíte dnes vy. Měly jsme představu a sen mít přesně takové svatební šaty.

Jsme připraveny vám připravit zcela nový model nebo na míru upravit některý z našich již zhotovených modelů svatebních šatů. 

   

Šaty pro družičky a svatební matky na míru

Svatba je výjimečným dnem i pro vaše blízké. Jsme připraveny pro váš svatební den navrhnout a zhotovit také šaty pro družičky nebo pro svatební maminky.

Společenské a plesové šaty na míru

Hledáte originální a vytříbené společenské šaty, které podtrhnou to nejlepší z vás, jste u nás správně. Šaty na ples, večírek nebo jinou významnou událost.

Těšíme se na na to, jak s vám budeme moci připravit zcela nový model. Nebo vám na míru upravíme některý z našich již ušitých modelů společenských či plesových šatů.

Přejete si svatební nebo společenské šaty na míru?

Napište nám všechny vaše představy, poté domluvíme osobní schůzku. Prosím o pečlivé vyplnění kontaktních údajů. 

Z našeho zákulisí