ZURI

Fashion Hunter

Šijeme šaty na zakázku, které podtrhnou to nejlepší z vás

Vybírám pro vás originální oblečení a doplňky

 

Kdo stojí za ZURI? Jmenuji se Zuzana Řízek (říkají mi Zuzu, někdy Zu). Těší mě. Jsem ryba, milovník nakupování a oblékání povoláním. Od svých 20ti let se aktivně věnuji marketingu a internetovému nakupování. Trochu jsem tomu propadla a od roku 2014 se čistě věnuji módě.

Miluji kulturu, hudbu a svou práci. Nejraději se toulám po horách a skalách, zanořuji se do hlubin průzračných i temných vod. Miluji klid naší přírody. Jsem přirozená, a svou přirozenost přenáším na své okolí. Jsem pozitivní, a svou pozitivní energií často nakazím své přátelé a rodinu.

Neustále se však učím. Učím se ze svých vlastních životních rozhodnutí, ze svých chyb i úspěchů. 

Jsem ale především žena, která se s velkou láskou stará o svou rodinu, vaří, ochutnává, obdivuje, nechává se obdivovat.

„Nechte vaši krásu promluvit.“

Příběh ZURI

Pojďme se ale vrátit trochu do historie, byť nepříliš vzdálené. 

Píše se rok 2014 a já poprvé začala uvažovat o otevření internetového projektu, který bude zaměřený na módu. O 2 roky později vznikla Bellazu, obchod, kde přirozená krása sklízí největší úspěch. Je to místo, kde o radosti nerozhoduje úbytek kil, ale potěšení z každého krásného momentu v životě. Bellazu se soustředí na oblečení i doplňky, které stvrdí půvab všech žen ve velikosti 38-54. 

Dalším důležitým momentem v mém životě bylo setkání a spolupráce s naší švadlenkou, která má neuvěřitelný cit pro detail a vášeň pro módu, stejně jako já. Začalo to zakázkovou výrobou okouzlujících svatebních šatů připravené pro mě na míru. Dnes je pro mne člověk, s kterým se radím o výběru látek, střihu a ušití originálních a vytříbených modelů pro všechny klientky. Vznikla tak ZURI, projekt a obchod, zaměřený na módu, která podtrhne to nejlepší z vás. 

Láska ke kvalitním a přírodním materiálům, lokální tradiční výrobě a ruční práci, zcela jsem tomu propadla. Důraz kladu na výběr těch nejkvalitnějších látek a krajek. Tíhnu k přírodním materiálům, vybírám a nakupuji vytříbené a originální módní doplňky. ZURI směřuje do moderní doby a tíhne k nadčasovému stylu. Je to místo pro ženy sofistikované, elegantní a moderní.